Praktické třídy

Turistická vycházka, červen 2017

Dne 13.6.2017 se třída I.P vydala na turistickou poznávací vycházku ke Svitávce. Celodopolední turistiku jsme si zpříjemnili zpěvem písní a sledováním přírody (poznávání květin, stromů, zířat). Žáci byli úžasní - ušli necelých 11 km :-)

Den matek, květen 2017

Neděle, dne 14.5.2017, patřila všem maminkám. I naše třída si ke dni matek připravila vystoupení a v pátek, dne 12.5.2017, s ním vystoupila na besídce ve třídě I.P.

Panetárium Brno, květen 2017

Jaké to asi je usnout a probudit se v pravěku? Právě takové dobrodružství ze světa plazů a ptakoještěrů měli možnost shlédnout žáci praktických tříd v planetáriu v Brně na představení "Soumrak dinosaurů". Jednalo se o komentovanou ukázku hvězdné oblohy před miliony roky, poznání různých míst světa, procestovaných různými dopravními prostředky.

Dílničky, duben 2017

V pondělí, dne 3.4.2017, se ve třídě I.P uskutečnily velikonoční dílničky. Žáci celé dopoledne tvořili a užili si spoustu legrace. Hotové výrobky si poté odnesli domů.

Den autismu, duben 2017

Dne 2.4.se konal Mezinárodní den autismu. V tento den by měli být všichni, kteří chtějí podpořit tuto akci, oblečení do modra. Naše třída, třída pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, tuto akci podpořila a proto i my jsme "zasvítili" modře.