Historie

zpět na  MENU Šfbl        

10. ročník  -  školní rok 2013/2014

Přihlášené týmy:  ZASE MY!, DOG SOLDIERS, DEVILS, ŠMOULOVÉ, KIŠKA TEAM, BEST OF BEST TEAM, ŽUFANI, BLOOD FRIENDS, JACKESS STAR, SYNERGY

Konečné pořadí:

1. ZASE MY - Süss J., Foret T., Kubík A., Pečinka A., Mazal J.

2. DOG SOLDIERS - Havránek R., Jura J., Hladil J., Mikulášek R., Hermann M., Dvořáček P.

3. DEVILS - Vlach M., Luňáček L., Košík O., Sponar R., Dvořan F., Andrle J., Svoboda R.

1.  ZASE MY!

Nejproduktivnější hráč:  Aleš Kubík

9. ročník - školní rok 2012/2013

Přihlášené týmy: ALL STARS TEAM, GANGNAM STYLE, BANÁNOVÁ CREW, BRONIES, FC AVENGERS, DREAMERS, DOG SOLDIERS, IRON WOLFS, LACHTANI

Konečné pořadí:

1. ALL STARS TEAM - Süss J., Foret T., Kubík A.. Loukota D., Pečinka A., Mazal J.

2. GANGNAM STYLE - Šmatera J., Poláček D., Bednář Š., Zachoval V., Dvořák J., Macének D., Kiovský L., Hejl M.

3. BANÁNOVÁ CREW - Štulpa J., Mazalová M., Pokorný M., Cichra V., Dufek M.

1. ALL STARS TEAM

Nejproduktivnější hráč:  Jan Süss

 

8. ročník - školní rok 2011/2012

Přihlášené týmy: WARIORS, FIALOVÉ KOBRY, ZNOJEMSKÁ FABRIKA, LAMEŘI S.R.O., HOODBOYS, BOMBARDERS, THE SMURF, METALLIC, FD SNIPERS, PLAYBOYS

Konečné pořadí:

1. WARIORS - Süss J., Foret T., Kubík A., Loukota D., Mazal J., Pečinka A.

2. FIALOVÉ KOBRY - Fidler J., Kiovský L., Forgáč J., Heller N., Macének D., Prudil O., Dvořák J.

3. ZNOJEMSKÁ FABRIKA - Slechan P., Kubín J., Zemánek R., Kubín P.

1. WARIORS

Nejproduktivnější hráč:  Jakub Forgáč

 

7. ročník - školní rok 2010/2011

Přihlášené týmy:  STREET BOYS, ČERNÍ TYGŘI, ZNOJEMSKÁ FABRIKA, KŘUPANI Z MĚSTA, KINDER GANG, WOFKAŘI, (DE)MENTALS, KUROVCI, BUBLES, WAREWOLF, WARIORS

Konečné pořadí:

1. KUROVCI - Klíč A., Foret V., Konopáč M., Novotný J., Janků D., Štětina L.

2. KINDER GANG  - Heller N., Kiovský L., Prudil O., Dvořák J., Macének D., Forgáč J., Bandi D.

3. ZNOJEMSKÁ FABRIKA - Slechan P., Horálek A., Novák P., Kubín J., Zemánek R., Kubín P., Hušner O.


1.  KUROVCI

5. ročník - školní rok 2008/2009

Příhlášené týmy:  FK TATRAN, MASEŘI, SCARY TEAM, ALL STARS, DŽAFA-KLÍ, SUPER GAMES, KFC BUTCHERS, DĚRAVÁ BOTA, FOR FUN, KFC, ZNOJEMSKÉ OKURKY, TEAM-V, TYGŘÍCI.

Konečné pořadí:

1.  FK TATRAN - Stehlík K., Hrdý P., Řeháček M., Ott V., Dvořák M., Daněk V.

2.  MASEŘI - Janků D., Štěpán M., Tománek J., Urbánek P., Růžičková L., Růžičková A., Hrozová K.

3.  SCARY TEAM - Dvořáček V., Lžíčař V., Straka P., Kopecký J., Sršeň P., Janků L., Cigánek D.

1.  FK TATRAN 2.  MASEŘI 3.  SCARY TEAM

Nejproduktivnější hráč:  David Janků

 

4. ročník - školní rok 2007/2008

Přihlášené týmy: GOLDEN OFF, REMUS, JACKASS, WIDACKS, PASSEŘI, KISS, ON-N, FC NEŤUKNEMSI, FC TATRANKY O., TIME-OUT, XXX, G. TEAM, BLACK SHARK, ZÁŠKOLÁCI, FEKALRAJDŘI, INFARKT, BÍLÍ TYGŘI.

Konečné pořadí: 

1.  GOLDEN OFF -  Ryšavý M., Prudil D., Čejka M., Bednář J., Holas M., Janků L.

2.  REMUS -  Pěta J., Pavlů J., Koudelka L., Šustr D., Bednář P., Hauk P.

3.  JACKASS -  Trčka J., Bauer J., Loukota M., Hejl M., Mizerovský K., Holub M.

Nejproduktivnější hráč: Jakub Trčka

 

3. ročník - školní rok 2006/2007

Přihlášené týmy: OFF, VAPOR XXX, REMUS, RED BULLS, MLÁTIČKY, QUICKSILVER, TIME OUT, NO FEAR, RYCHLÁ ROTA, DRAGONS, KŘUPANI, RED DEVILS, BÍLÍ TYGŘI, DRAČICE, BULDOCI, KINGS.

Konečné pořadí: 

1.  OFF -  Holas M., Ryšavý M., Bednář J., Prudil D., Čejka M.

2.  VAPOR XXX -  Jokeš L., Řeháček J., Stria J., Holas V., Dvořák M., Peňáz P., Pfefr L.

3.  REMUS -  Šustr D., Pavlů J., Randula D., Koudelka L., Pěta J.

1.  OFF 3.  REMUS

Nejproduktivnější hráč: Jaroslav Řeháček

 

2. ročník - školní rok 2005/2006

Přihlášené týmy: TAO-KUANG, OFF, EXEL, XXX, NEŤUKNEMSI, BROODWAR, SEXÍCI, STREAM PSYCHICAL, SYSTÉM, TYGŘI, RYCHLÁ ROTA, SWOT, ŠKORPIONI, LFH, WWW.CZ, BÍLÍ TYGŘI, ORLI.

Konečné pořadí: 

1.  TAO-KUANG  -  Heller J., Kšica J., Reška J., Holas T., Merhaut T., Žilka D.

2.  OFF  -  Ryšavý M., Poláček J., Merhaut P., Bednář L., Jurka M., Španěl P., Šustr P., Bajer L.

3.  XXX  -  Peňáz P., Leinveber T., Řeháček J., Bednář J., Holas M., Dvořáček M.

1.  TAO-KUANG 2.  OFF 3.  XXX

Nejproduktivnější hráč: Jan Kšica

 

1. ročník - školní rok 2004/2005

Přihlášené týmy: BUFU, BUYBLADE, OFF, DEVILS, EXEL, ORLI, BOURAČI, RED DEVILS, ĎÁBLOVÉ, ŽRALOCI, PREDÁTOŘI, KANCI, TYGŘI, GLADIÁTOŘI, CHILLI.

Konečné pořadí: 

1.  BUYBLADE  -  Reška J., Kalousek M., Jurka M., Kšica J., Kříž P., Stria P.   

2.  BOURAČI  -  Reitschmied M., Portl V., Holas T., Žilka D.

3.  BUFU  -  HellerJ., Hokl M., Pavelec M., Mizerovský J., Šustr P.

1.  BUYBLADE 2.  BOURAČI 3.  BUFU

Nejproduktivnější hráč:
Jan Kšica

 

Aktuality

 
webdesign: frogDesign.cz © 2008 code & programming: © 2008