Sportovní soutěže - 1. stupeň

Pohár krále Jiřího - atletika, Kunštát 26. 5. 2017

Naši mladí atleti se zúčastnili atletického čtyřboje v tomto složení:

mladší kategorie chlapců - Adam Lepka, Antonín Majdl a Jakub Janík
starší kategorie chlapců - Boris Ševčík, Miloš Hlaváček a Jan Gabarík
mladší kategorie dívek - Pavlína Šedivá, Barbora Strýčková a Alena Víšková
starší kategorie dívek - Andrea Čapková, Viktorie Křížová a Kristýna Nollová

Všechny kategorie dětí reprezentovaly naši školu s vynikajícími výsledky:

Čtyřboj

- mladší i starší dívky 1. místo
- mladší i starší chlapci 2. místo

Jednotlivci:

B. Strýčková -1. místo v běhu na 400 m a 3. místo ve skoku dalekém
A. Víšková - 3. místo v hodu
A. Lepka - 1. místo v běhu na 50 m a 3. místo v hodu
A. Majdl - 2. místo ve skoku dalekém
A. Čapková - 3. místo v běhu na 600 m
V. Křížová - 1. místo v běhu na 600 m a ve skoku dalekém a 2. místo v běhu na 50 m
K. Nollová - 1. místo v běhu na 50 m a 2. místo ve skoku dalekém

McDonald´s Cup, krajské kolo - mladší kategorie, květen 2017

Dne 24. 5. 2017 se naši žáci zúčastnili krajského kola McDonald´s Cup v Brně. V mladší kategorii hrálo 8 týmů. Naši žáčci vyhráli již okresní turnaj, v krajském kole navázali na svoji úspěšnost a opět vyhráli celý turnaj, přičemž ani jednou neprohráli žádný zápas. Vítězství jim právem náleží!!!
Jan Pelíšek získal také cenu pro nejrychlejšího střelce první branky, kterou vstřelil ve 28.vteřině ve finále.
Mladší kategorii reprezentovali tito malí fotbalisté: Lukáš Staněk, Jan Pelíšek, Filip Sič, Antonín Majdl, Vojtěch Majdl, Milan Reitschmied, Adam Lepka, Ivan Hešur, Vasyl Pavlyuk, Jonáš Pospíšil,Matyáš Macének, Tomáš Šmerda a Mikeš Krištof. Poděkování patří trenérům, pánům Pelíškovi a Pospíšilovi, kteří nejenže zapůjčili fotbalovou výstroj, ale také děti na turnaji fotbalově vedli.

McDonald´s Cup - mladší kategorie, květen 2017

Dne 12. 5. 2017 se naši žáci zúčastnili okresního kola McDonald´s Cup v Blansku. V mladší kategorii hrálo 6 družstev - Letovice, Jedovnice, Lysice, Blansko, Boskovice a Rájec-Jestřebí. Naši žáčci vyhráli a postupují do krajského kola v Brně, které se uskuteční 24. 5. 2017.
Mladší kategorii reprezentovali tito malí fotbalisté: Lukáš Staněk, Jan Pelíšek, Filip Sič, Antonín Majdl, Vojtěch Majdl, Štěpán Jílek, Milan Reitschmied, Adam Lepka, Ivan Hešur, Vasyl Pavlyuk, Jonáš Pospíšil,Matyáš Macének, Tomáš Šmerda a Mikeš Krištof. Poděkování patří trenérům, pánům Aloisovi Pelíškovi, Michalovi Sičovi a trenérovi Pospíšilovi, kteří nejenže zapůjčili fotbalovou výstroj, ale také děti na turnaji fotbalově vedli.

McDonald´s Cup - starší kategorie, duben 2017

Dne 26. 4. 2017 se naši žáci zúčastnili okrskového kola McDonald´s Cup v Boskovicích. Ve starší kategorii se zúčastnilo 5 družstev. Naši žáci naplnili heslo: „ Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se." Skončili na čtvrtém místě bez postupu do okresního kola.
Za starší žáky hrali: Jan Hejl, Marek Jokeš, Karel Majdl, Václav Němeček, Vláďa Hešur, Adam Jež, David Kobelka, Jiří Ječný, Vojtěch Pala, David Soyma
Poděkování patří i trenérům panu Pelíškovi a panu Ječnému, kteří zapůjčili fotbalovou výstroj a také děti při zápasech vedli.