Sportovní soutěže - 1. stupeň

Soutěže ve vybíjené 5. ročníků

Dne 3. 5. 2018 se žáci pátých ročníků zúčastnili okresního kola ve vybíjené v Blansku, kde obsadili 1. místo a postoupili do krajského finále konané 17. 5. 2018 v Brně. I tady byli žáci úspěšní, vítězství zopakovali a nyní je čeká republikové finále, které proběhne ve dnech 12. - 13. června 2018 v Královéhradeckém kraji.

Pohár krále Jiřího, Kunštát 25. 5. 2018

Naši mladí atleti se zúčastnili atletického čtyřboje:

skok daleký, hod, běh 50 m a běh 400, 600 metrů.

V mladší kategorii dívek jsme získali zlato a bronz v hodu.

Ve starší kategorii dívek jsme získali zlato v běhu na 50 m, stříbro v běhu na 50 m a 600 m, bronz ve skoku dalekém. Ve čtyřboji naše starší děvčata získala první místo a zlatý pohár.

Ve starší kategorii chlapců jsme získali zlato v běhu na 50 m, zlato ve skoku dalekém. Ve čtyřboji, stejně jako děvčata, získali první místo a zlatý pohár.

MC Donald´s Cup, duben, květen 2018

Naši hráči se letos opět zúčastnili turnaje MC Donald´s Cup ve fotbale. Starší kategorie hrála nejprve okrskové kolo 27. 4. 2018 v Boskovicích, kde hráči vybojovali druhé místo a postup do okresního kola do Blanska. V Blansku hráli 11. 5. 2018 a opět vybojovali druhé místo, tentokráte však bez postupu do kraje.

Mladší kategorie odehrála také okresní kolo v Blansku a skončila na pátém místě. Jelikož však loni vyhráli krajské finále, letos do kraje odjeli obhajovat dobré umístění bez ohledu na to, jak dopadnou v okresním kole. Naši nejmladší vybojovali v Brně 23. 5. 2018 krásné páté místo, kde porazili okresní vítěze z Lysic.