Praktické činnosti - Polygram 2

Druhá návštěva SOŠ a SOU André Citroëna v Boskovicích

Tentokrát se akce zúčastnili žáci IX. B, kteří se v rámci vzdělávacího programu rozdělili do tří skupin a během dopoledne se postupně prostřídali v učebnách PC, elektrotechnického měření a kovoobrábění.

V učebně výpočetní techniky se žáci  zábavnou formou učili spolupracovat při tvořivé hře, v učebně EM pak sestavovali obvody a následně proměřovali napětí. Velmi zajímavý byl i program v rámci kovoobrábění, kde za asistence mistra vznikaly pod rukama dětí vlastní plechové svícny. Kdo ví, třeba se některý z nich rozsvítí na svátečním stole.  

Celé dopoledne bylo už tradičně pečlivě připraveno včetně příjemného občerstvení.

SOŠ a SOU André Citroëna v Boskovicích opět navštívíme na jaře roku 2020, tentokrát však s žáky IX. C.