MAPA ŠKOLY

Vážení rodiče,

cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet, hledat řešení.

Za každé vaše dítě ve škole vyplňte vždy jeden dotazník (např. 2 děti = 2 dotazníky). Instrukce k jeho vyplnění jsou uvedeny v hlavičce.

Tištěný dotazník vám přinese vaše dítě domů. Dotazník lze vyplnit buď písemně nebo elektronicky (online dotazník). V případě zájmu o vyplnění elektronického dotazníku si vyžádejte přístupové heslo od třídního učitele.

Vyplněný papírový dotazník doručte své škole nejpozději do 18. 2. 2019, nebo jej pošlete přímo do společnosti Scio na adresu: Scio, Mapa školy, Pobřežní 34, Praha 8, 186 00.

Elektronický dotazník prosím vyplňte nejpozději do 18. 2. 2019. Odpovědi se ukládají průběžně, po jeho vyplnění již není nic dalšího potřeba.

Anonymita šetření je připravena tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Dotazníky budou vybírány následujícím způsobem:

• na vyhrazené místo ve třídách
  • můžete je zaslat přímo společnosti Scio
  • můžete je vyplnit elektronicky.

Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc.

Mgr. Vítězslav Šos, ředitel školy

Vzor záhlaví tištěného dotazníku pro naši školu. Poté zvolte třídu.