Soutěž mladých zdravotníků 10.5.2024

V pátek 10. 5. 2024 se v Blansku pod záštitou Českého červeného kříže konala soutěž mladých zdravotníků

Soutěžící museli zvládnout nejen techniku obvazování a transportu raněných, ale především zachovat klidnou hlavu a rozvahu při konkrétních situacích, se kterými se můžeme v reálném životě potkat. 

Resuscitace s použitím AED, 1. pomoc diabetikovi a 3 pobodané děti na workoutovém hřišti – to vše nejlépe zvládlo družstvo našich starších a zkušených dívek ve složení Tereza Káčeriková, Barbora Jurová, Taťána Vítková, Lucie Pivoňková, Nikola Šosová, které postoupilo do krajského kola. I naše druhé družstvo nováčků ve složení Karolína Ryšavá, Eva Stöhrová, Lucie Ježová, Tereza Vránová, Adéla Pravcová a Anna Bíla nečekané situace zvládlo výborně a umístilo se na 2. místě

Všem gratulujeme!