Žákovský výměnný pobyt, 21.9. - 29.9.2017

  • Každoroční pobyt ve spřáteleném městě Kirchlinteln, www.kirchlinteln.de
  • skupina 15 - 20 žáků, „úřední" jazyk - angličtina, ubytování v rodinách (po jednom), doprava autobusem ( cca 12 hodin cesty), pobyt ve vyučování, společné aktivity a workshopy ( hudební - bubnování , sportovní,..), výlety a exkurze ( např. celodenní výlet k Severnímu moři - ostrov Neuwerk, celodenní výlet do Bremerhavenu - Klimahaus,...)
  • Základní podmínka: slušné chování a dodržování všech pravidel a pokynů
  • Platný cestovní pas + cestovní pojištění na dobu pobytu
  • Zaplacená záloha - 2 500 Kč, do 20.9.2017
  • Odjezd: 21.9.2017, 7.00 hod. od ZŠ Komenského, příjezd na místo - 19.00hod. ( s sebou do autobusu jídlo a pití na celý den, doklady a peníze - eura i Kč, léky, polštářek,...)
  • Návrat: 29. 9. 2017, 19.00 hod. ke škole
  • S sebou: Platný cestovní pas + doklad o cestovním pojištění, peníze (Kč na útratu během cesty, eura - kapesné), průkazka zdravotní pojišťovny, sportovní obuv a oděv, větrovka, přezůvky, osobní léky !!!!, psací potřeby, drobný dárek pro hostitelskou rodinu, sportovní oblečení (i plavky), pevná obuv, pláštěnka nebo větrovka, psací potřeby, hygienické potřeby,...
  • Pedagogický doprovod: Martina Tenorová, m.tenorova@zsletovice.cz, Martina Zouharová, m.zouharova@zsletovice.cz